
Sistēmas pārvaldnieks, AK-SM 820A
080Z4045
Funkcija: Datu vākšana, uzraudzības iekārta, Pielietojums: Gatavo produktu veikals, Korpusa kategorija, IP: IP20, Regulatora tips: Sistēmas pārvaldnieks
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: AK-SM 820A / AK-SM 850A / AK-SM 880A
Ieteicamā nomaiņa: 080Z4022
080Z4045
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apstiprinājums | C-UL ASV SARAKSTĀ IEKĻAUTSC-TICKCE |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 240 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 100 V |
| CE marķējums | Yes |
| Cita RoHS dokumentācija | EAEU RoHS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 2 gab. |
| Displejs priekšpusē | Jā |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Datu vākšana, uzraudzības iekārta |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Sistēmas pārvaldnieks |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājumu grupa | Uzraudzības risinājumi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Korpusa kategorija, IP | IP20 |
| Material Description | DEL AK-SM 820A Conv. No WiFi |
| Papildinformācija | w. Display & touchscreen |
| Pielietojums | Gatavo produktu veikals |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta valoda | ĶīniešuČehuDāņuHolandiešuAngļuFrančuVācuUngāruItāļuPoļuPortugāļuKrievuSpāņu |
| Produkta veids | AK-SM 820A |
| Regulatora tips | Sistēmas pārvaldnieks |
| Satur akumulatori | No |
| Saziņas veids | CANBUSETHERMODBUSRS485 |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.397 Kilogram |
| Neto svars | 1.725 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 11.246 Liter |
| EAN/UPC | 5715162499016 |