
Sistēmas pārvaldnieks, AK-SM 850A
080Z4042
Pielietojums: Dzesēšanas licence, Saziņas veids: ETHER
Ieteicamā nomaiņa: 080Z4022
080Z4042
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apstiprinājums | C-UL ASV SARAKSTĀ IEKĻAUTS |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 240 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 100 V |
| Cita RoHS dokumentācija | EAEU RoHS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 2 gab. |
| Displejs priekšpusē | Jā |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Datu vākšana, uzraudzības iekārta |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Sistēmas pārvaldnieks |
| Izstrādājumu grupa | Uzraudzības risinājumi |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Korpusa kategorija, IP | IP20 |
| Material Description | AK-SM 850A Ref. No WiFi |
| Papildinformācija | w. Display & Keypad |
| Pielietojums | Dzesēšanas licence |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta valoda | Ķīniešu |
| Produkta veids | AK-SM 850A |
| Regulatora tips | Data Collection, Monitor.unit |
| Satur akumulatori | No |
| Saziņas veids | ETHER |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.397 Kilogram |
| Neto svars | 1.725 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 11.246 Liter |
| EAN/UPC | 5715162499030 |