
Sistēmas pārvaldnieks, AK-SM 820A
080Z4024
Funkcija: Datu vākšana, uzraudzības iekārta, Pielietojums: Gatavo produktu veikals, Korpusa kategorija, IP: IP20, Regulatora tips: Sistēmas pārvaldnieks
080Z4024
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apstiprinājums | C-UL ASV SARAKSTĀ IEKĻAUTSC-TICKCE |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 240 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 100 V |
| CE marķējums | Yes |
| Cita RoHS dokumentācija | EAEU RoHS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 2 gab. |
| Displejs priekšpusē | Jā |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Datu vākšana, uzraudzības iekārta |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Sistēmas pārvaldnieks |
| Izstrādājumu grupa | Uzraudzības risinājumi |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Korpusa kategorija, IP | IP20 |
| Material Description | AK-SM 820A, Controller,System man.Conv. |
| Papildinformācija | w. Display & touchscreen |
| Pielietojums | Gatavo produktu veikals |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta valoda | ĶīniešuČehuDāņuHolandiešuAngļuFrančuVācuUngāruItāļuPoļuPortugāļuKrievuSpāņu |
| Produkta veids | AK-SM 820A |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| Regulatora tips | Sistēmas pārvaldnieks |
| Satur akumulatori | No |
| Saziņas veids | CANBUSETHERLON RS485MODBUSRS485 |
| SCIP dokumentācija nr. | d134641d-6d20-4373-8140-0f8efce0734c |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | AK-SM 8xxA Controller |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.4 Kilogram |
| Neto svars | 1.8 Kilogram |
| Volume | 11.246 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162496268 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |