
Uzraudzības iekārta, AK-LM 340A
080Z0177
Regulatora tips: Daudzfunkcionāls regulators, Pielietojums: Uzraudzība, Saziņas veids: IO paplašinājums; LON RS485
080Z0177
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Analogās ieejas (AI) [pc] | 11 gab. |
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | C-TICKCEEACLLC CDC TYSK |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V] DC | 24 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| CE marķējums | Yes |
| Cita RoHS dokumentācija | EAEU RoHS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 8 gab. |
| Displejs priekšpusē | Nē |
| Displejs— opcija | EKA 163BEKA 164B |
| Division | 25 |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Uzraudzība ar PI regulēšanu |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Uzraudzības iekārta |
| Izstrādājumu grupa | Uzraudzības risinājumi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Material Description | AK-LM 340A Controller, Multipurpose |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Pielietojums | Uzraudzība |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta valoda | ĶīniešuČehuDāņuHolandiešuAngļuFrančuVācuItāļuPoļuPortugāļuKrievuSpāņu |
| Produkta veids | AK-LM 340A |
| Produktu īpašības | Atsevišķas PI regulēšanasAtsevišķas vadības funkcijas |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulatora tips | Daudzfunkcionāls regulators |
| Satur akumulatori | No |
| Saziņas veids | IO paplašinājumsLON RS485USB-B to PC |
| Strāvas patēriņš [VA] | 8.0 VA |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.947 Kilogram |
| Neto svars | 0.645 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 6.248 Liter |
| EAN/UPC | 5702428559225 |