
Uzraudzības iekārta, AK-LM 350
080Z0176
Regulatora tips: Uzraudzības iekārta, Pielietojums: Uzraudzība ar AK-PC 772,781,783, Saziņas veids: RS232; LON RS485
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: AK-LM
080Z0176
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Analogās ieejas (AI) [pc] | 11 gab. |
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | C-TICKCEEACLLC CDC TYSK |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V] DC | 24 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| CE marķējums | Yes |
| Cita RoHS dokumentācija | EAEU RoHS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 8 gab. |
| Displejs priekšpusē | Nē |
| Displejs— opcija | EKA 163BEKA 164B |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | COP uzraudzības iekārta |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Uzraudzības iekārta |
| Izstrādājumu grupa | Uzraudzības risinājumi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Material Description | DEL AK-LM 350, Controller Monitor w. COP |
| Pielietojums | Uzraudzība ar AK-PC 772,781,783 |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta valoda | ĶīniešuČehuDāņuHolandiešuAngļuSomuFrančuVācuItāļuPoļuPortugāļuKrievuSpāņu |
| Produkta veids | AK-LM 350 |
| Produktu īpašības | COP aprēķinsAtsevišķas vadības funkcijas |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulatora tips | Uzraudzības iekārta |
| Satur akumulatori | No |
| Saziņas veids | LON RS485RS232 |
| Strāvas patēriņš [VA] | 8.0 VA |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.994 Kilogram |
| Neto svars | 0.645 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 5.964 Liter |
| EAN/UPC | 5702428848381 |