
Programmēšanas atslēga, MMIMYK
080G0073
Funkcija: Programmējams regulators, Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 24, Saziņas veids: TTL; CANBUS; RS485; MODBUS, Iepakojuma formāts: Viens bloks, Daudzums iepakojuma formātā: 1
080G0073
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 Primārais akumulators Kg | 0.001 |
| 1 Primārais akumulators SUMMA Kg | 0.001 |
| Akumulatora tips vai nosaukums | Lithium coin cell (CR1620) |
| Akumulatoru skaits | 1 |
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CEGOST R |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Displeja tips | OLED |
| Division | 25 |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Programmējams regulators |
| Identisks produkts | 080G0154 |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Programmēšanas atslēga |
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Korpusa kategorija, IP | IP20 |
| Material Description | MMIMYK Elect.Control Data Logger S |
| Montāžas metode | DIN sliedePortatīvs |
| Papildinformācija | Memory card, data logger |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | MMIMYK |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Reāllaika pulkstenis | Jā |
| Satur akumulatori | Yes |
| Savienojuma komplekta koda nr. | 080G0176 |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Jā |
| Saziņas veids | CANBUSMODBUSRS485TTL |
| SCIP dokumentācija nr. | 8ffe0b17-a5c2-4a33-b1d7-026f8a42926d |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | MCX-MMILDS,CSTFR1 & MMIMYK |
| Strāvas patēriņš [W] | 2.5 W |
| Supply voltage [V] DC | 12.00 V |
| Tipa apzīmējums | MMIMYK4501260 |
| Zummers | JĀ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.246 Kilogram |
| Neto svars | 0.181 Kilogram |
| Volume | 1.109 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170680 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |