
Vadības panelis, MMIGRS2
080G0295
Funkcija: Programmējams regulators, Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 24, Saziņas veids: CANBUS, Iepakojuma formāts: Viens bloks, Daudzums iepakojuma formātā: 1
080G0295
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CECMIMGOST RUL |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displeja tips | LCD |
| Division | 25 |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Programmējams regulators |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Vadības panelis |
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Korpusa kategorija, IP | IP40 |
| Material Description | MMIGRS2 Elect.Control Wall S |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | MMIGRS2 |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2) |
| Reāllaika pulkstenis | Nē |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Jā |
| Saziņas veids | CANBUS |
| SCIP dokumentācija nr. | 9c4d00a0-9c76-4976-87f4-ae52da72f047 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | MMIGRS2 Elect.Control Wall S |
| Strāvas patēriņš [W] | 1.5 W |
| Supply voltage [V] DC | 12.00 V |
| Tipa apzīmējums | MMIGRS2 |
| UL novērtējums | Yes |
| Zummers | JĀ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.259 Kilogram |
| Neto svars | 0.2 Kilogram |
| Volume | 1.057 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428848961 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |