
MMITXS
080G0302
Funkcija: Programmējams regulators, Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 24, Saziņas veids: RS485; ETHER; MODBUS, Iepakojuma formāts: Vairāki komplekti, Daudzums iepakojuma formātā: 1
080G0302
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CE |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Displeja tips | LCD |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Programmējams regulators |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma nosaukums | Touch screen |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Korpusa kategorija, IP | IP54 |
| Material Description | MMITXS Elect.Control 4,3" LCD Panel XS |
| Montāžas metode | Paneļa montāža |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | MMITXS |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Reāllaika pulkstenis | Jā |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Nē |
| Saziņas veids | ETHERMODBUSRS485 |
| Strāvas patēriņš [W] | 3.7 W |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 526 Gram |
| Neto svars | 500 Gram |
| Volume | 1.076 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428477635 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |