
Programmējams regulators, 8 releji, MCX08M2
193U8012
Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 24, Saziņas veids: CANBUS; RS485; MODBUS, Iepakojuma formāts: Viens bloks, Daudzums iepakojuma formātā: 1
193U8012
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 Primārais akumulators Kg | 0.001 |
| 1 Primārais akumulators SUMMA Kg | 0.001 |
| Akumulatora tips vai nosaukums | Lithium coin cell (CR1620) |
| Akumulatoru skaits | 1 |
| Apkalpojams | Vispārīgās rezerves daļas |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Aukstumaģenti | HCFC/HFC |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| China RoHS exemption clause | 7.38.18.3.1 |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displeja tips | LCD |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Funkcija | Programmable controllers |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Programmējams regulators, 8 releji |
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa kategorija, IP | IP40 |
| Material Description | KIT MCX08M2 24V LCD RS485 INVERTER |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | MCX08M2 |
| Produktu piederumi | Vispārīgie piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Satur akumulatori | Yes |
| Saziņas veids | CANBUSMODBUSRS485 |
| SCIP dokumentācija nr. | 5f6ae30f-1c87-4ee3-80c1-0b3f867b9518 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | MCX08M2 |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.652 Kilogram |
| Neto svars | 0.64 Kilogram |
| Volume | 2.559 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162786031 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |