
Programmējams regulators, 8 releji, MCX08M2
080G0303
Funkcija: Programmējams regulators, Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 24, Saziņas veids: CANBUS; RS485; MODBUS, Iepakojuma formāts: Industriālā pakete, Daudzums iepakojuma formātā: 24
080G0303
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 Primārais akumulators Kg | 0.001 |
| 1 Primārais akumulators SUMMA Kg | 0.001 |
| Akumulatora tips vai nosaukums | Lithium coin cell (CR1620) |
| Akumulatoru skaits | 1 |
| Analogās ieejas (AI) [pc] | 8 gab. |
| Analogās izejas (AO) [pc] | 4 gab. |
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CEEACLLC CDC TYSKUL |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 24 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitālās ieejas (DI) [pc] | 8 gab. |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 8 gab. |
| Displeja tips | Without Display |
| Division | 25 |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Programmējams regulators |
| Identisks produkts | 080G0293 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma nosaukums | Programmējams regulators, 8 releji |
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa kategorija, IP | IP40 |
| Material Description | MCX08M2, Controller 24V, RS485,I/pack 24 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | MCX08M2 |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Reāllaika pulkstenis | Jā |
| Satur akumulatori | Yes |
| Savienojuma komplekta koda nr. | 080G0180 |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Nē |
| Saziņas veids | CANBUSMODBUSRS485 |
| SCIP dokumentācija nr. | 5f6ae30f-1c87-4ee3-80c1-0b3f867b9518 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | MCX08M2 |
| Strāvas patēriņš [W] | 10.0 W |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tipa apzīmējums | MCX08M2 |
| UL novērtējums | Yes |
| Zummers | JĀ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.409 Kilogram |
| Neto svars | 0.4 Kilogram |
| Volume | 1.638 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428903752 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |