
Programmējams regulators, 6 releji, MCX06D
080G0167
Funkcija: Programmējams regulators, Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 24, Saziņas veids: CANBUS; RS485; MODBUS, Iepakojuma formāts: Industriālā pakete, Daudzums iepakojuma formātā: 32
080G0167
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 Primārais akumulators Kg | 0.001 |
| 1 Primārais akumulators SUMMA Kg | 0.001 |
| Akumulatora tips vai nosaukums | Lithium coin cell (CR1620) |
| Akumulatoru skaits | 1 |
| Analogās ieejas (AI) [pc] | 4 gab. |
| Analogās izejas (AO) [pc] | 3 gab. |
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CECMIMEACGOST RUL |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 32 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitālās ieejas (DI) [pc] | 8 gab. |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 6 gab. |
| Displeja tips | LCD |
| Division | 25 |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Programmējams regulators |
| Identisks produkts | 080G0112 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma nosaukums | Programmējams regulators, 6 releji |
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa kategorija, IP | IP40 |
| Material Description | MCX06D Elect.Control 24V LCD RS485 I/32 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | MCX06D |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| Reāllaika pulkstenis | Jā |
| Satur akumulatori | Yes |
| Savienojuma komplekta koda nr. | 080G0179 |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Nē |
| Saziņas veids | CANBUSMODBUSRS485 |
| SCIP dokumentācija nr. | 942839ba-75ec-4378-af74-8f61b3b5d9f1 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | MCX-06C,06D,06M1V,152V |
| Strāvas patēriņš [W] | 6.0 W |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tipa apzīmējums | MCX06D |
| UL novērtējums | Yes |
| Zummers | JĀ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 244 Gram |
| Neto svars | 205 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 1.178 Liter |
| EAN/UPC | 5702423284825 |