
Programmējams regulators, 6 releji, MCX061V
080G0250
Funkcija: Programmējams regulators, Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 110 - 230, Saziņas veids: CANBUS; RS485; MODBUS, Iepakojuma formāts: Viens bloks, Daudzums iepakojuma formātā: 1
080G0250
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 Primārais akumulators Kg | 0.001 |
| 1 Primārais akumulators SUMMA Kg | 0.001 |
| Akumulatora tips vai nosaukums | Lithium coin cell (CR1620) |
| Akumulatoru skaits | 1 |
| Analogās ieejas (AI) [pc] | 7 gab. |
| Analogās izejas (AO) [pc] | 3 gab. |
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CEGOST RUL |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 230 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 110 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitālās ieejas (DI) [pc] | 8 gab. |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 6 gab. |
| Displeja tips | LCD |
| Division | 25 |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Programmējams regulators |
| Identisks produkts | 080G0257 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Programmējams regulators, 6 releji |
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa kategorija, IP | IP40 |
| Material Description | MCX061V Elect.Control 230V LCD RS485 S |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Papildinformācija | Backup battery input |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | MCX061V |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| Reāllaika pulkstenis | Jā |
| Satur akumulatori | Yes |
| Savienojuma komplekta koda nr. | 080G0268 |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Jā |
| Saziņas veids | CANBUSMODBUSRS485 |
| SCIP dokumentācija nr. | 942839ba-75ec-4378-af74-8f61b3b5d9f1 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | MCX-06C,06D,06M1V,152V |
| Strāvas patēriņš [W] | 27.0 W |
| Tipa apzīmējums | MCX061V |
| UL novērtējums | Yes |
| Zummers | NĒ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.556 Kilogram |
| Neto svars | 0.38 Kilogram |
| Volume | 2.867 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428414388 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |