
Programmējams regulators, 6 releji, CSTFR1
080G0156
Funkcija: Programmējams regulators, Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 110 - 230, Saziņas veids: CANBUS; RS485; MODBUS, Iepakojuma formāts: Industriālā pakete, Daudzums iepakojuma formātā: 24
080G0156
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Analogās ieejas (AI) [pc] | 16 gab. |
| Analogās izejas (AO) [pc] | 6 gab. |
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CEGOST R |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 230 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 110 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 24 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās ieejas (DI) [pc] | 22 gab. |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 20 gab. |
| Displeja tips | Without display |
| Division | 25 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Programmējams regulators |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Programmējams regulators, 6 releji |
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa kategorija, IP | IP40 |
| Material Description | CSTFR1 Elect.Control 230V RS485 I/24 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | CSTFR1 |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Reāllaika pulkstenis | Nē |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma komplekta koda nr. | 080G0185 |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Nē |
| Saziņas veids | CANBUSMODBUSRS485 |
| SCIP dokumentācija nr. | 8ffe0b17-a5c2-4a33-b1d7-026f8a42926d |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | MCX-MMILDS,CSTFR1 & MMIMYK |
| Strāvas patēriņš [W] | 6.0 W |
| Tipa apzīmējums | CSTFR14000070 |
| Zummers | JĀ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.352 Kilogram |
| Neto svars | 0.246 Kilogram |
| Volume | 2.326 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423284931 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |