
Energoapgāde, AS-PS20
080G6019
Iepakojuma formāts: Viens bloks, Daudzums iepakojuma formātā: 1
080G6019
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | C-UL ASV SARAKSTĀ IEKĻAUTSCEEAC |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 24 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displeja tips | Without display |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | POWER SUPPLY |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Energoapgāde |
| Izstrādājumu grupa | Programmējami regulatori |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa kategorija, IP | IP20 |
| Material Description | AS-PS20 SinglePack |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Pielietojums | Programmable controller |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | AS-PS20 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium trioxide (CAS no. 12060-00-3) |
| Reāllaika pulkstenis | Nē |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma komplekta koda nr. | 080G6037 |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Jā |
| SCIP dokumentācija nr. | a6e73266-ea69-4ddb-b924-d68a0803110b |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | ALSMART SCIP-1 |
| Strāvas patēriņš [W] | 26.0 W |
| Supply voltage [V] DC [max] | 60.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 24.00 V |
| Tipa apzīmējums | AS-PS20 S |
| Zummers | NĒ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.238 Kilogram |
| Neto svars | 0.159 Kilogram |
| Volume | 1.152 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162703427 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |