
Thermostat, B0
077B1797
Product Type: B0, Type designation: Without additional function, Used for product: Water coolers, Warm cut-in [°C]: 14.9, Warm cut-out [°C]: 12.9, Cold cut-in [°C]: 3.8, Cold cut-out [°C]: 0.8, Capillary tube length [mm]: 800
077B1797
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | 0.8 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | 3.8 °C |
| Daudzums iepakojuma formātā | 100 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Iekļautā atslēgšanas ierīce (Enclosed breaked device— EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Iepakojuma formāts | Industrial pack |
| Izmantots produktam | Water coolers |
| Izstrādājuma nosaukums | Thermostat |
| Izstrādājumu grupa | Mechanical cold controls |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B0 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | Cold |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | 12.9 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 14.9 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm AllTerminal 4 single |
| Tipa apzīmējums | Without additional function |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 79 Gram |
| Neto svars | 74 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.236 Liter |
| EAN/UPC | 5715255001812 |