
Termostats, B0
077B1789
Produkta veids: B0, Izmantots produktam: Ledusskapji, Siltā ieslēgšana [°C]: 13, Siltā atslēgšana [°C]: 2.7, Aukstā ieslēgšana [°C]: 6.8, Aukstā atslēgšana [°C]: -5.6, Kapilāra garums [mm]: 1219
077B1789
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -5.6 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | 6.8 °C |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 100 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Ledusskapji |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
| Kapilāra garums [mm] | 1219 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Thermostat 077B0, 8-40 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B0 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | VIDUS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | 2.7 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 13.0 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | Without additional function |
| UL novērtējums | Yes |
| Vidējā atslēgšana [°C] | -1.1 °C |
| Vidējā ieslēgšana [°C] | 10.0 °C |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 89 Gram |
| Neto svars | 84 Gram |
| Volume | 0.236 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162851869 |
| Proposition 65 | No significant risk |