
Termostats, B0
077B1785
Produkta veids: B0, Siltā ieslēgšana [°C]: 19, Siltā atslēgšana [°C]: 16, Aukstā ieslēgšana [°C]: 9, Aukstā atslēgšana [°C]: 5, Kapilāra garums [mm]: 927
077B1785
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | 5.0 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | 9.0 °C |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 90 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Iekļautā atslēgšanas ierīce (Enclosed breaked device— EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Water coolers |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 927 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B0 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | AUKSTS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 737 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | 16.0 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 19.0 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm AllSPAILE 4 VIENA |
| Tipa apzīmējums | Without additional function |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 89 Gram |
| Neto svars | 84 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.262 Liter |
| EAN/UPC | 5715162937983 |