
Termostats, B0
077B1781
Produkta veids: B0, Siltā ieslēgšana [°C]: 10.8, Siltā atslēgšana [°C]: 6.5, Aukstā ieslēgšana [°C]: 5, Aukstā atslēgšana [°C]: 0, Kapilāra garums [mm]: 1220
077B1781
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | 0.0 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | 5.0 °C |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 66 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Iekļautā atslēgšanas ierīce (Enclosed breaked device— EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Ice maker |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
| Kapilāra garums [mm] | 1220 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Thermostat 077B0, 8-40 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B0 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | VIDUS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | 6.5 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 10.8 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | Without additional function |
| UL novērtējums | Yes |
| Vidējā atslēgšana [°C] | 3.0 °C |
| Vidējā ieslēgšana [°C] | 7.6 °C |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 102 Gram |
| Neto svars | 82 Gram |
| Volume | 0.358 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162706664 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |