
Termostats, B045
077B1472
Siltā ieslēgšana [°C]: 11, Siltā atslēgšana [°C]: 6.5, Kapilāra garums [mm]: 450
077B1472
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 90 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Fiksētais iestatījums | JĀ |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Water coolers |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
| Kapilāra garums [mm] | 450 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Material Description | Thermostat 077B045, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B045 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | Fixed |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | 6.5 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 11.0 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm AllSPAILE 4 VIENA |
| Tipa apzīmējums | With fixed settings |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 75 Gram |
| Neto svars | 70 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.262 Liter |
| EAN/UPC | 5702424599782 |