
Termostats, B045
077B1469
Siltā ieslēgšana [°C]: 0.5, Siltā atslēgšana [°C]: -2.5, Kapilāra garums [mm]: 800
077B1469
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 100 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Fiksētais iestatījums | JĀ |
| Iekļautā atslēgšanas ierīce (Enclosed breaked device— EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Beer coolers |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Material Description | Thermostat 077B045, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B045 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | Fixed |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | -2.5 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 0.5 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | With fixed settings |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 78 Gram |
| Neto svars | 70 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.236 Liter |
| EAN/UPC | 5702428960663 |