
Termostats, B04
077B1401
Siltā ieslēgšana [°C]: -10, Siltā atslēgšana [°C]: -13, Aukstā ieslēgšana [°C]: -29, Aukstā atslēgšana [°C]: -33, Kapilāra garums [mm]: 2500
077B1401
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -33.0 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | -29.0 °C |
| Daudzums iepakojuma formātā | 70 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Iekļautā atslēgšanas ierīce (Enclosed breaked device— EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Freezer |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 2500 mm |
| Material Description | Thermostat 077B04, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B04 |
| Regulēšanas pozīcija | SILTS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 737 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | -13.0 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | -10.0 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | With changeover contact |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 111 Gram |
| Neto svars | 104 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.337 Liter |
| EAN/UPC | 5715255159308 |