
Termostats, B04
077B1400
Siltā ieslēgšana [°C]: -6, Siltā atslēgšana [°C]: -11, Aukstā ieslēgšana [°C]: -25, Aukstā atslēgšana [°C]: -33.6, Kapilāra garums [mm]: 1372
077B1400
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -33.6 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | -25.0 °C |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 66 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Iekļautā atslēgšanas ierīce (Enclosed breaked device— EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
| Kapilāra garums [mm] | 1372 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Thermostat 077B04, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B04 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | VIDUS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | -11.0 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | -6.0 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | With changeover contact |
| UL novērtējums | Yes |
| Vidējā atslēgšana [°C] | -20.6 °C |
| Vidējā ieslēgšana [°C] | -14.4 °C |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 107 Gram |
| Neto svars | 92 Gram |
| Volume | 0.358 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162706671 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |