
Termostats, B0
077B1331
Produkta veids: B0, Izmantots produktam: Ledusskapji, Siltā ieslēgšana [°C]: -0.4, Siltā atslēgšana [°C]: -9, Aukstā ieslēgšana [°C]: -6.8, Aukstā atslēgšana [°C]: -17.5, Kapilāra garums [mm]: 1822
077B1331
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -17.5 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | -6.8 °C |
| Daudzums iepakojuma formātā | 80 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Ledusskapji |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
| Kapilāra garums [mm] | 1822 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Thermostat 077B0, 8-40 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B0 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | VIDUS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | -9.0 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | -0.4 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm AllSPAILE 4 VIENA |
| Tipa apzīmējums | Without additional function |
| Vidējā atslēgšana [°C] | -13.0 °C |
| Vidējā ieslēgšana [°C] | -3.5 °C |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.091 Kilogram |
| Neto svars | 0.085 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.309 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702424027513 |