
Termostats, B045
077B0455
Siltā ieslēgšana [°C]: 7, Siltā atslēgšana [°C]: -3, Kapilāra garums [mm]: 1000
077B0455
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 100 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Ledusskapji |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
| Kapilāra garums [mm] | 1000 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Thermostat 077B045, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B045 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | Fixed |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | -3.0 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 7.0 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | With fixed settings |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.079 Kilogram |
| Neto svars | 0.076 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.236 Liter |
| EAN/UPC | 5702424006280 |