
Termostats, B04
077B0408
Siltā ieslēgšana [°C]: 12.1, Siltā atslēgšana [°C]: 7.5, Aukstā ieslēgšana [°C]: 2.5, Aukstā atslēgšana [°C]: -3.5, Kapilāra garums [mm]: 2000
077B0408
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -3.5 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | 2.5 °C |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 75 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Material Description | Thermostat 077B04, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B04 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | AUKSTS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | 7.5 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 12.1 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | With changeover contact |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 86 Gram |
| Neto svars | 80 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.309 Liter |
| EAN/UPC | 5702424038519 |