
Termostats, B02
077B0376
Produkta veids: B02, Izmantots produktam: Saldētavas bez trauksmes, Siltā ieslēgšana [°C]: -13, Siltā atslēgšana [°C]: -20, Aukstā atslēgšana [°C]: -30, Aukstā atslēgšana [°C]: -30, Kapilāra garums [mm]: 1500
077B0376
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -30.0 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | -21.0 °C |
| Daudzums iepakojuma formātā | 90 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Iekļautā atslēgšanas ierīce (Enclosed breaked device— EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Saldētavas bez trauksmes |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 1500 mm |
| Material Description | Thermostat 077B02, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B02 |
| Regulēšanas pozīcija | SILTS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | -20.0 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | -13.0 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | With auxillary contact |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 93.3 Gram |
| Neto svars | 88.3 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.262 Liter |
| EAN/UPC | 5715255239062 |