
Termostats, B02
077B0374
Produkta veids: B02, Izmantots produktam: Saldētavas bez trauksmes, Siltā ieslēgšana [°C]: -11.5, Siltā atslēgšana [°C]: -18.4, Aukstā atslēgšana [°C]: -27.8, Aukstā atslēgšana [°C]: -27.8, Kapilāra garums [mm]: 210
077B0374
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -27.8 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | -19.1 °C |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 100 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iekļautā atslēgšanas ierīce (Enclosed breaked device— EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Saldētavas bez trauksmes |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
| Kapilāra garums [mm] | 210 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Material Description | Thermostat 077B02, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B02 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | VIDUS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | -18.4 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | -11.5 °C |
| Spailes | 6,3 - 4,8 x 0,8 Mix |
| Tipa apzīmējums | With auxiliary contact |
| UL novērtējums | Yes |
| Vidējā atslēgšana [°C] | -22.8 °C |
| Vidējā ieslēgšana [°C] | -15.1 °C |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 87 Gram |
| Neto svars | 82 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.309 Liter |
| EAN/UPC | 5702424682187 |