
Termostats, B0
077B0155
Produkta veids: B0, Tipa apzīmējums: Standarta termostats, Izmantots produktam: Pudeļu dzesētāji, Siltā ieslēgšana [°C]: 10.5, Siltā atslēgšana [°C]: 5.2, Aukstā ieslēgšana [°C]: -1, Aukstā atslēgšana [°C]: -8.5, Kapilāra garums [mm]: 2000
077B0155
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCECMIMEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -8.5 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | -1.0 °C |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 80 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| InspectionText | |
| Izmantots produktam | Pudeļu dzesētāji |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Material Description | 077B0 TERMOSTATS 2,0 |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B0 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | AUKSTS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | 5.2 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | 10.5 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | Standarta termostats |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.103 Kilogram |
| Neto svars | 0.098 Kilogram |
| Volume | 0.295 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424000615 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |