
Termostats, B0
077B0025
Produkta veids: B0, Tipa apzīmējums: Standarta termostats, Izmantots produktam: Saldētavas bez trauksmes, Siltā ieslēgšana [°C]: -15, Siltā atslēgšana [°C]: -23, Aukstā ieslēgšana [°C]: -21.9, Aukstā atslēgšana [°C]: -32, Kapilāra garums [mm]: 800
077B0025
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Apstiprinājums | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstā atslēgšana [°C] | -32.0 °C |
| Aukstā ieslēgšana [°C] | -21.9 °C |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 100 gab. |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izmantots produktam | Saldētavas bez trauksmes |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Mehāniskā aukstuma vadība |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Produkta veids | B0 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas pozīcija | SILTS |
| Regulēts spiediena gadījumā [mm Hg] | 760 mmHg |
| Satur akumulatori | No |
| Siltā atslēgšana [°C] | -23.0 °C |
| Siltā ieslēgšana [°C] | -15.0 °C |
| Spailes | 6,3 x 0,8 mm All |
| Tipa apzīmējums | Standarta termostats |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.084 Kilogram |
| Neto svars | 0.084 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.236 Liter |
| EAN/UPC | 5702424004552 |