
MCX 08M2
080G5040
Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 85 - 265, Frekvence [Hz]: 50/60 Hz, Izmantots produktam: IPS 8, Iepakojuma formāts: Vairāki komplekti, Daudzums iepakojuma formātā: 12
080G5040
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 60 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -20 °C |
| Apstiprinājums | CEEACLLC CDC TYSKUL |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 265 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 85 V |
| Daudzums iepakojuma formātā | 12 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 8 gab. |
| Displeja tips | LCD |
| Displejs priekšpusē | Jā |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izmantots produktam | IPS 8 |
| Izstrādājuma nosaukums | Electric expansion module |
| Izstrādājumu grupa | Electronic controllers |
| Korpusa kategorija, IP | IP40 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | IPS Slave controller. Extra Purge points |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Pielietojums | Papildu ievadi un izvadi |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta valoda | Angļu |
| Produkta veids | MCX 08M2 |
| Reāllaika pulkstenis | Jā |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma komplekts iekļauts | Jā |
| Saziņas veids | CANBUSMODBUSRS485 |
| Strāvas patēriņš [VA] | 20.0 VA |
| Strāvas patēriņš [W] | 10.0 W |
| Supply voltage [V] DC [max] | 60.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 20.00 V |
| Valve output number | 8 |
| Zummers | JĀ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.638 Kilogram |
| Neto svars | 0.511 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 2.799 Liter |
| EAN/UPC | 5715162977644 |