
Solenoidinis vožtuvas, EV220W, Veikimas: NO, G, 3/8, 1.6 m³/h, EPDM
042U4830
Terpės rekomendacijos: Vanduo ir sūrymas, Patvirtinimas: WRAS, Korpuso medžiaga: Žalvaris, Veikimas: Valdoma servomechanizmo (diafragma), Kelių skaičius: 2/2
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas, Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas, Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas
Rekomenduojamas pakeitimas: 042U6110
042U4830
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 10.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 3/8 in |
| Application | Atvira |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 50 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 300 ms |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 1.850 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 15 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.200 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 145.000 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 2.900 psi |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungčių medžiaga | Žalvaris |
| Jungties standartas | ISO 228-1 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso medžiaga | Žalvaris |
| Kv reikšmė [m³/h] | 1.600 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 50 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 122 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 15.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 217.5 psig |
| Maks. darbinio slėgio pastaba | WRAS – maks. terpės temp. 50° C |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 145 psig |
| Maks. terpės klampumas [cSt] | 50 cSt |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | Valve EV220W 10B G 38E NO000 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | WRAS |
| Pavara | W |
| Pavaros dydis | 9 mm W fiksatorius |
| Pavaros dydis [col.] | 0.35 in |
| Pavaros sistema [mm] | 9.0 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto tipas | EV220W |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sandarinimo medžiaga | EPDM |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | EV220W- solenoid valve |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 251bcd5a-3b75-4c2a-9b66-d0bbba166a77 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV220W 10B G 38E NO000 |
| Srauto krypties indikatorius | Įspausta 1 krypties rodyklė |
| Srauto kryptis | Vienas srautas |
| Sujungimo dydis [col.] | 3/8 |
| Sujungimo tipas | G |
| Terpės rekomendacijos | Vanduo ir sūrymas |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 100 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 212 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | EV220W 10 |
| Veikimas | NO |
| Veikimas | Valdoma servomechanizmo (diafragma) |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Vidinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.492 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.456 Kilogram |
| Tūris | 0.332 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428537636 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |