
Solenoidinis vožtuvas, EV220W, Veikimas: NO, G, 1/2, 4 m³/h, EPDM
042U413332
Terpės rekomendacijos: Vanduo ir sūrymas, Patvirtinimas: CE; WRAS, Korpuso medžiaga: Žalvaris, Veikimas: Valdoma servomechanizmo (diafragma), Kelių skaičius: 2/2
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas, Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas, Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas
042U413332
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 14.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 4/16 in |
| Application | Atvira |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 100 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 400 ms |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 4.600 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.300 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 145.000 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 4.350 psi |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungtis | Kištukas DIN 43650-A |
| Energijos sunaudojimas [W] 50 Hz | 8.0 W |
| Energijos sunaudojimas [W] 60 Hz | 7.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungčių medžiaga | Žalvaris |
| Jungties standartas | ISO 228-1 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Korpuso medžiaga | Žalvaris |
| Kv reikšmė [m³/h] | 4.000 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 50 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 122 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 15.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 217.5 psig |
| Maks. darbinio slėgio pastaba | WRAS – maks. terpės temp. 50° C |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 145 psig |
| Material Description | Valve EV220W 14B G 12E NO000 AS230CS |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEWRAS |
| Pavara | W |
| Pavaros dydis | 9 mm W fiksatorius |
| Pavaros dydis [col.] | 0.35 in |
| Pavaros sistema [mm] | 9.0 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto priedai | Solenoidinės ritės priedaiSolenoidinio vožtuvo priedai |
| Produkto tipas | EV220W |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritės pasirinkimas | Spaustukas |
| Ritės tipas | AS |
| Sandarinimo medžiaga | EPDM |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | EV220W- solenoid valve |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 251bcd5a-3b75-4c2a-9b66-d0bbba166a77 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV220W 14B G 12E NO000 AS230CS |
| Srauto krypties indikatorius | Įspausta 1 krypties rodyklė |
| Srauto kryptis | Vienas srautas |
| Sujungimo dydis [col.] | 1/2 |
| Sujungimo tipas | G |
| Terpės rekomendacijos | Vanduo ir sūrymas |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 100 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 212 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 230 V |
| Tiekimo įtampa 50 Hz maks. [V] | 230 V |
| Tiekimo įtampa 60 Hz maks. [V] | 240 V |
| Tiekimo įtampa 60 Hz min. [V] | 208 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | EV220W 14 |
| Veikimas | NO |
| Veikimas | Valdoma servomechanizmo (diafragma) |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Vidinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.705 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.669 Kilogram |
| Tūris | 0.834 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428537810 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |