
Solenoidinis vožtuvas, EV220T, Veikimas: NC, NES, 3/4, 4 m³/h, EPDM
042U8135
Terpės rekomendacijos: Vanduo ir sūrymas, Patvirtinimas: WRAS, Korpuso medžiaga: Polimerai, Veikimas: Valdoma servomechanizmo (diafragma), Kelių skaičius: 2/2
042U8135
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 14.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 4/16 in |
| Application | Atvira |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 100 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 400 ms |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 4.600 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV220T |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.300 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 145.038 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 4.351 psi |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungčių medžiaga | Polimerai |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso medžiaga | Polimerai |
| Kv reikšmė [m³/h] | 4.000 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 50 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 122 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 15.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 290.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 145 psig |
| Maks. terpės klampumas [cSt] | 50 cSt |
| Material Description | Valve EV220T 14P NES34 E NC000 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | WRAS |
| Pavara | T |
| Pavaros dydis | 9 mm T fiksatorius |
| Pavaros dydis [col.] | 0.35 in |
| Pavaros sistema [mm] | 9.0 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto priedai | Solenoidinio vožtuvo priedai |
| Produkto tipas | EV220T |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sandarinimo medžiaga | EPDM |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | EV220T- solenoid valve |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 702da5b9-fdc0-4987-a36b-2f0941b89788 |
| Skysčių grupė | 2 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV220T 14P NES34 E NC000 |
| Srauto krypties indikatorius | Įspausta 1 krypties rodyklė |
| Srauto kryptis | Vienas srautas |
| Sujungimo dydis [col.] | 3/4 |
| Sujungimo tipas | NES |
| Terpės rekomendacijos | Vanduo ir sūrymas |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 85 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | 0 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | 32 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | EV220T 14 |
| Veikimas | NC |
| Veikimas | Valdoma servomechanizmo (diafragma) |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Išorinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.632 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.304 Kilogram |
| Tūris | 1.295 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428989442 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |