
Solenoidinis vožtuvas, EV220A, Veikimas: NC, G, 1/2, 4 m³/h, EPDM
042U4412
Terpės rekomendacijos: Alyva, komp.oras, vakuumas, Patvirtinimas: PZH; WRAS, Korpuso medžiaga: Žalvaris, Veikimas: Valdoma servomechanizmo (diafragma), Kelių skaičius: 2/2
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: EV220A, Greitas parinkimas, EV220A, EV220A, Greitas parinkimas, Greitas parinkimas
042U4412
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 14.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 4/16 in |
| Application | Atvira |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 100 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 400 ms |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 4.600 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV220A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.300 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 232.000 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 4.350 psi |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Jungčių medžiaga | Žalvaris |
| Jungties standartas | ISO 228-1 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso medžiaga | Žalvaris |
| Kv reikšmė [m³/h] | 4.000 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 50 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 122 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 24.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 348.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 16.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 232 psig |
| Maks. terpės klampumas [cSt] | 50 cSt |
| Material Description | Valve EV220A 14B G 12E NC000 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | PZHWRAS |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pavara | A |
| Pavaros dydis | 9 mm |
| Pavaros dydis [col.] | 0.35 in |
| Pavaros sistema [mm] | 9.0 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto priedai | Solenoidinio vožtuvo priedai |
| Produkto tipas | EV220A |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sandarinimo medžiaga | EPDM |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Valve EV220A |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 481e69a1-f151-484d-b74f-362eac5dc9de |
| Skysčių grupė | 1 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 16.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV220A 14 G 12E NC000 |
| Srauto krypties indikatorius | Įspausta 1 krypties rodyklė |
| Srauto kryptis | Vienas srautas |
| Sujungimo dydis [col.] | 1/2 |
| Sujungimo tipas | G |
| Terpės leistinos paklaidos komentarai | Natūrali terpė |
| Terpės rekomendacijos | Alyva, komp.oras, vakuumas |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 100 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 212 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tinkamas naudoti | Solenoidinio vožtuvo atsarginės dalys |
| Tipo pavadinimas | EV220A 14 |
| Veikimas | NC |
| Veikimas | Valdoma servomechanizmo (diafragma) |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Vidinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.56 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.506 Kilogram |
| Tūris | 0.854 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428903127 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |