
Solenoidinis vožtuvas, EV220A, Veikimas: NC, G, 1/4, 1 m³/h, FKM
042U4005
Terpės rekomendacijos: Alyva, komp.oras, vakuumas, Korpuso medžiaga: Žalvaris, Veikimas: Valdoma servomechanizmo (diafragma), Kelių skaičius: 2/2
042U4005
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 6.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 1/4 in |
| Application | Atvira |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 40 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 250 ms |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 1.160 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 15 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV220A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.200 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 145.000 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 2.900 psi |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Jungčių medžiaga | Žalvaris |
| Jungties standartas | ISO 228-1 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso medžiaga | Žalvaris |
| Kv reikšmė [m³/h] | 1.000 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 50 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 122 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 15.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 217.5 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 145 psig |
| Maks. terpės klampumas [cSt] | 50 cSt |
| Material Description | Valve EV220A 6B G 14F NC000 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pavara | A |
| Pavaros dydis | 9 mm |
| Pavaros dydis [col.] | 0.35 in |
| Pavaros sistema [mm] | 9.0 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto priedai | Solenoidinio vožtuvo priedai |
| Produkto tipas | EV220A |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sandarinimo medžiaga | FKM |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Valve EV220A |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 481e69a1-f151-484d-b74f-362eac5dc9de |
| Skysčių grupė | 1 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV220A 6B G 14F NC000 |
| Srauto krypties indikatorius | Įspausta 1 krypties rodyklė |
| Srauto kryptis | Vienas srautas |
| Sujungimo dydis [col.] | 1/4 |
| Sujungimo tipas | G |
| Terpės leistinos paklaidos komentarai | Vanduo maks. 60 °C/140 °F |
| Terpės rekomendacijos | Alyva, komp.oras, vakuumas |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 100 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | 0 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 212 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | 32 °F |
| Tinkamas naudoti | Solenoidinio vožtuvo atsarginės dalys |
| Tipo pavadinimas | EV220A 6 |
| Veikimas | NC |
| Veikimas | Valdoma servomechanizmo (diafragma) |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Vidinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.52 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.493 Kilogram |
| Tūris | 0.338 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423106462 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |