Solenoidinis vožtuvas, EV210A, Veikimas: NC, G, 1/4, 0.11 m³/h, EPDM
032H8159
Terpės rekomendacijos: Vanduo ir sūrymas, Korpuso medžiaga: Nerūdijantysis plienas, Veikimas: Tiesioginis valdymas, Kelių skaičius: 2/2
032H8159
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 2.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 5/64 in |
| Application | Uždara ir drenavimo (sistema) |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 10 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 10 ms |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 0.130 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 16 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV210A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.000 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 435.000 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 0.000 psi |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungčių medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Jungties standartas | ISO 228-1 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Kv reikšmė [m³/h] | 0.110 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 50 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 122 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 50.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 725.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 50.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 725 psig |
| Maks. terpės klampumas [cSt] | 20 cSt |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | Valve EV210A 2.0SS G 14E NC000 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Pavara | A |
| Pavaros dydis | 9 mm |
| Pavaros dydis [col.] | 0.35 in |
| Pavaros sistema [mm] | 9.0 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto priedai | Solenoidinio vožtuvo priedai |
| Produkto tipas | EV210A |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Sandarinimo medžiaga | EPDM |
| Skysčių grupė | 1 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 30.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV210A 2.0SS G 14E NC000 |
| Srauto krypties indikatorius | Išgraviruota 1 krypties rodyklė |
| Srauto kryptis | Vienas srautas |
| Sujungimo dydis [col.] | 1/4 |
| Sujungimo tipas | G |
| Terpės leistinos paklaidos komentarai | Šiek tiek agresyvi terpė |
| Terpės rekomendacijos | Vanduo ir sūrymas |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 100 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 212 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tinkamas naudoti | Solenoidinio vožtuvo atsarginės dalys |
| Tipo pavadinimas | EV210A 2 |
| Veikimas | NC |
| Veikimas | Tiesioginis valdymas |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Vidinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 135 Gram |
| Grynasis svoris | 105 Gram |
| Tūris | 0.113 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255159353 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |