
Solenoidinis vožtuvas, EV210A, Veikimas: NC, G, 1/8, 0.22 m³/h, FKM
032H8033
Terpės rekomendacijos: Alyva, komp.oras, vakuumas, Korpuso medžiaga: Nerūdijantysis plienas, Veikimas: Tiesioginis valdymas, Kelių skaičius: 2/2
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: EV210A, Greitas parinkimas, EV210A, Greitas parinkimas, Greitas parinkimas, EV210A
032H8033
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 3.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 1/8 in |
| Application | Uždara ir drenavimo (sistema) |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 10 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 10 ms |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 0.260 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 16 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV210A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.000 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 203.000 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 0.000 psi |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungčių medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Jungties standartas | ISO 228-1 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Kv reikšmė [m³/h] | 0.220 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 50 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 122 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 21.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 304.5 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 14.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 203 psig |
| Maks. terpės klampumas [cSt] | 20 cSt |
| Material Description | Valve EV210A 3.0SS G 18F NC000 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Pavara | A |
| Pavaros dydis | 9 mm |
| Pavaros dydis [col.] | 0.35 in |
| Pavaros sistema [mm] | 9.0 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto priedai | Solenoidinio vožtuvo priedai |
| Produkto tipas | EV210A |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sandarinimo medžiaga | FKM |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 6bc3fec0-8115-484f-a3e7-a47e8f714a69 |
| Skysčių grupė | 1 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 14.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV210A 3.0SS G 18F NC000 |
| Srauto krypties indikatorius | Išgraviruota 1 krypties rodyklė |
| Srauto kryptis | Vienas srautas |
| Sujungimo dydis [col.] | 1/8 |
| Sujungimo tipas | G |
| Terpės leistinos paklaidos komentarai | Šiek tiek agresyvi terpė |
| Terpės rekomendacijos | Alyva, komp.oras, vakuumas |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 100 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -10 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 212 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | 14 °F |
| Tinkamas naudoti | Solenoidinio vožtuvo atsarginės dalys |
| Tipo pavadinimas | EV210A 3 |
| Veikimas | NC |
| Veikimas | Tiesioginis valdymas |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Vidinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.098 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.092 Kilogram |
| Tūris | 0.18 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423051922 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |