
Program. valdiklis, 8 relės, MCX08M2
080G0335
Veikimas: Programuojamas valdiklis, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 110 - 230, Ryšio tipas: CANBUS; RS485; MODBUS, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 12
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
080G0335
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 4 vnt. |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekrano tipas | LCD |
| Energijos suvartojimas [W] | 10.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungties rinkinio kodas | 080G0180 |
| Jungties rinkinys pridedamas | Taip |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
| Material Description | DEL MCX08M2 Elec.Contr 230VRS485 TTL S |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKUL |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Program. valdiklis, 8 relės |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | MCX08M2 |
| Produktų grupė | Programuojami valdikliai |
| Realiojo laiko laikrodis | Taip |
| Ryšio tipas | CANBUSMODBUSRS485 |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 8 vnt. |
| Skambutis | Taip |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 230 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 110 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | Programuojamas valdiklis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.642 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.6 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 2.867 Liter |
| EAN/UPC | 5715162711668 |