
Program. valdiklis, 15 relės, MCX152V
080G0319
Veikimas: Programuojamas valdiklis, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 110 - 230, Ryšio tipas: CANBUS; RS485; MODBUS, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 8
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
080G0319
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.001 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.001 |
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 14 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 6 vnt. |
| Baterijų kiek. | 1 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 8 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Atsarginės baterijos įvestis |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Ekrano tipas | LCD |
| Energijos suvartojimas [W] | 27.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Jungties rinkinio kodas | 080G0308 |
| Jungties rinkinys pridedamas | Taip |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | DEL - MCX152V Elect.Contr. 230V LCD 2 |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Program. valdiklis, 15 relės |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | MCX152V |
| Produktų grupė | Programuojami valdikliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Realiojo laiko laikrodis | Taip |
| Ryšio tipas | CANBUSMODBUSRS485 |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 18 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 15 vnt. |
| Skambutis | Ne |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 230 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 110 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | MCX152V |
| Veikimas | Programuojamas valdiklis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 995 Gram |
| Grynasis svoris | 777 Gram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 4.951 Liter |
| EAN/UPC | 5715162711651 |