
AK-PC 7xx
080G0311
Naudojama produktui: AK-PC 7xx, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 34
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
080G0311
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 34 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Su jungtimis |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Energijos suvartojimas [W] | 1.6 W |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Material Description | DEL AK-MMI Display, LCD |
| Montavimo metodas | ĮmontuotasSkydelis |
| Naudojama produktui | AK-PC 7xx |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CECMIMGOST RUL |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | ekrano |
| Produkto savybės | Skambutis |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ryšio tipas | RS232 |
| Tiekiama įtampa [V] DC [maks.] | 30.00 V |
| Tiekiama įtampa [V] DC [min.] | 12.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 24 V |
| Tipo pavadinimas | AK-MMI |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | LCD ekranas, skirtas AK-PC 7xx |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.254 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.184 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.926 Liter |
| EAN/UPC | 5702428819732 |