
Program. valdiklis, 8 relės, MCX08M
080G0292
Veikimas: Programuojamas valdiklis, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 110 - 230, Ryšio tipas: CANBUS; MODBUS, Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 24
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
080G0292
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.001 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.001 |
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 4 vnt. |
| Baterijų kiek. | 1 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| Daugiau Informacijos | D.O. 5 ir 6 naudoja kietąją būsenąRelais |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energijos suvartojimas [W] | 10.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungties rinkinio kodas | 080G0180 |
| Jungties rinkinys pridedamas | Ne |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
| Material Description | DEL MCX08M Elec.Control 230VRS485 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CEGOST R |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Program. valdiklis, 8 relės |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | MCX08M |
| Produktų grupė | Programuojami valdikliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Realiojo laiko laikrodis | Taip |
| Ryšio tipas | CANBUSMODBUS |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 8 vnt. |
| Skambutis | Taip |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 230 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 110 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Veikimas | Programuojamas valdiklis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.416 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.415 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 2.249 Liter |
| EAN/UPC | 5702428824620 |