
Pakuotės valdiklis, AK-PC 351
080G0289
Veikimas: 1 siurbimas 1 kondensatorius, Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.]: 8, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 24, Ryšio tipas: MODBUS, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 16
080G0289
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.001 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.001 |
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 4 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 2 vnt. |
| Baterijų kiek. | 1 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 16 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Relay 6 solid state type |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Ekranas priekyje | Taip |
| Energijos suvartojimas [W] | 6.0 W |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Įranga | Su jungtimis |
| Kompresoriaus talpos režimas | Žingsnis / greitis / PWM |
| Kondesatoriaus valdiklio tipas | Slėgis / temperatūra |
| Maks. kompresorių skaičius | 4 vnt. |
| Material Description | AK-PC 351, Control 24V LCD SSR RS485 S |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Naudojimo sritis | Talpos valdiklis |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Padaliniai | 25 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | CECMIMEACGOST RUL |
| PFAS kiekis [taip / ne] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto kalba | KroatųČekųAnglųVokiečiųVengrųItalųLenkųPortugalųRusųSerbųSpanishTurkų |
| Produkto pavadinimas | Pakuotės valdiklis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto savybės | Kompresoriaus saugaVentiliatoriaus apsaugaPlūdinio kondensatoriaus slėgisAukšto slėgio saugumasLCD ekranas integruotasŽemo slėgio apsaugaOptimizavimas nakčiaiP0 optimizavimas |
| Produkto tipas | AK-PC 351 |
| Produktų grupė | Kompresoriaus / kondensatoriaus valdiklis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Ryšio tipas | MODBUS |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | AK-PC-7XX-651A-351 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 199e3317-c1b9-4d48-94a0-45825c46791f |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 6 vnt. |
| Talpos valdiklio įėjimas | Slėgis / temperatūra |
| Talpos valdiklio režimas | PI |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 24.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 24 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | AK-PC 351 |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | 1 siurbimas 1 kondensatorius |
| Ventiliatoriaus galios valdiklis | Žingsnis / greitis |
| Ventiliatoriaus reguliavimo režimas | PI |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.348 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.248 Kilogram |
| Tūris | 1.867 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428843621 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |