
Program. valdiklis, 20 relės, MCX20B
080G0139
Veikimas: Programuojamas valdiklis, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 110 - 230, Ryšio tipas: CANBUS; RS485; MODBUS, Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 12
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
080G0139
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.003 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.003 |
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 16 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 6 vnt. |
| Baterijų kiek. | 1 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekrano tipas | LCD |
| Energijos suvartojimas [W] | 17.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Identiškas produktas | 080G0045 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungties rinkinio kodas | 080G0182 |
| Jungties rinkinys pridedamas | Ne |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | DEL MCX20B Elect.Control230VLCDRS485I/12 |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CEGOST RUL |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Program. valdiklis, 20 relės |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | MCX20B |
| Produktų grupė | Programuojami valdikliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Realiojo laiko laikrodis | Taip |
| Ryšio tipas | CANBUSMODBUSRS485 |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 22 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 20 vnt. |
| Skambutis | Taip |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 230 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 110 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | MCX20B4500851 |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | Programuojamas valdiklis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.892 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.776 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 4.576 Liter |
| EAN/UPC | 5702423285105 |