
Program. valdiklis, 20 relės, MCX20B
080G0059
Veikimas: Programuojamas valdiklis, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 24, Ryšio tipas: CANBUS; MODBUS, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 8
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
080G0059
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 16 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 6 vnt. |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 8 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Energijos suvartojimas [W] | 17.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Identiškas produktas | 080G0146 |
| Jungties rinkinio kodas | 080G0182 |
| Jungties rinkinys pridedamas | Taip |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
| Material Description | Deleted,MCX20B Elect.Contol 24V 2RS485 S |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | CEGOST RUL |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Program. valdiklis, 20 relės |
| Produkto tipas | MCX20B |
| Produktų grupė | Programuojami valdikliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Realiojo laiko laikrodis | Taip |
| Ryšio tipas | CANBUSMODBUS |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 22 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 20 vnt. |
| Skambutis | Taip |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 24.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 24 V |
| Tipo pavadinimas | MCX20B4500960 |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | Programuojamas valdiklis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.084 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.911 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 4.83 Liter |
| EAN/UPC | 5702428146906 |