
Program. valdiklis, 15 relės, MCX15B
080G0036
Veikimas: Programuojamas valdiklis, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 24, Ryšio tipas: CANBUS; RS485; MODBUS, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 8
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
080G0036
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.003 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.003 |
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 10 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 6 vnt. |
| Baterijų kiek. | 1 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 8 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekrano tipas | LCD |
| Energijos suvartojimas [W] | 12.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Identiškas produktas | 080G0126 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungties rinkinio kodas | 080G0181 |
| Jungties rinkinys pridedamas | Taip |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | DEL MCX15B Elect.Control 24V LCD RS485 S |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CECMIMEACGOST RUL |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Program. valdiklis, 15 relės |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | MCX15B |
| Produktų grupė | Programuojami valdikliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Realiojo laiko laikrodis | Taip |
| Ryšio tipas | CANBUSMODBUSRS485 |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 18 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 15 vnt. |
| Skambutis | Taip |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 24.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 24 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | MCX15B |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | Programuojamas valdiklis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.026 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.97 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 4.974 Liter |
| EAN/UPC | 5702428145695 |