
Kabelis, ETP
077F8513
Naudojama produktui: ETP R1; ETC 1H
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
077F8513
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 72 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gnybtų jungtis | RAST2.5 galinė jungtis |
| Gnybtų skaičius [vnt.] | 3 vnt. |
| Kabelio ilgis [col.] | 78.74 in |
| Kabelio ilgis [m] | 2.000 m |
| Material Description | DEL - Cable for remote display 2m |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Naudojama produktui | ETC 1HETP R1 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Kabelis |
| Produkto tipas | ETP |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Veikimas | Kabelis ekranui |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.1 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.099 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.328 Liter |
| EAN/UPC | 5702428414012 |