
Kabelis, ETP
077F8511
Naudojama produktui: ETP R1; ETC 1H
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
077F8511
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 144 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gnybtų jungtis | RAST2.5 galinė jungtis |
| Gnybtų skaičius [vnt.] | 3 vnt. |
| Kabelio ilgis [col.] | 19.69 in |
| Kabelio ilgis [m] | 0.500 m |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | DEL Cable for remote display 0.5m |
| Naudojama produktui | ETC 1HETP R1 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Kabelis |
| Produkto tipas | ETP |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Veikimas | Kabelis ekranui |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.025 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.024 Kilogram |
| Tūris | 0.164 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428414036 |
| Proposition 65 | No significant risk |