
Elektroninis termostato valdymas, ETC 1H3
077F1397
Veikimas: Standartinis termostatas, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 230, Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 120
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Rekomenduojamas pakeitimas: 080N0015
077F1397
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Atšildymo jutiklio tipas | 077F8750 - 8768077F8780 - 8798 |
| Atšildymo temp. [°C] | 5.00 °C |
| Atšildymo temp. [°F] | 41.00 °F |
| Atšildymo tipas | 2 BŪDAS |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 120 vnt. |
| Danga | DENGTA PCB |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I7(a) |
| Gnybtų skaičius [vnt.] | 6 vnt. |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | DEL ETC 1H3 El.Thermostat,230VStd.Sampl |
| Min. įjungimo laikas [s] | 300 s |
| Min. išjungimo laikas [s] | 300 s |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Padaliniai | 25 |
| Pag. kontaktai, NO [vnt.] | 2 vnt. |
| Pag. kontaktų vardinė reikšmė | 5A (MK4,MK6) |
| Pagrindinės relės vardinė reikšmė | 16(16) A |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| PFAS kiekis [taip / ne] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Elektroninis termostato valdymas |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | ETC 1H3 |
| Produktų grupė | Temperatūros reguliatoriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Šakutinio gnybto dydis [mm] | 6,3 x 0,8 mm iškyša |
| Šalčio skirtumas [°C] | 1.0 °C |
| Šalčio skirtumas [°F] | 33.8 °F |
| Šaltas išjungimas [°C] | 0.0 °C |
| Šaltas išjungimas [°F] | 32.0 °F |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | ETC 1H |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 4f1b5855-13f1-4bd1-94f4-60b28ef56617 |
| Šiltas išjungimas [°C] | 10.0 °C |
| Šiltas išjungimas [°F] | 50.0 °F |
| Šilumos skirtumas [°C] | 1.0 °C |
| Šilumos skirtumas [°F] | 33.8 °F |
| Temp. jutiklio tipas | 077F8751 - 8769 |
| Temp. nustatymas | Knob |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 230 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | Standartinis termostatas |
| Velenas | SU STANDYMU |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.069 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.055 Kilogram |
| Tūris | 0.197 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428434966 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |