
Solenoidinė ritė, AS230CS, DIN kištukas, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 230, Kelių elementų pakuotė
042N7601
Elektros jungtis: DIN kištukas, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 230, Dažnis [Hz]: 50/60 Hz, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP00
042N7601
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Atitiktis | EN 60730-1 |
| Atsarginės dalies numeris | 042N7601 |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV220SEV220T |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungties dydis | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektros jungties standartas | EN175301-803 |
| Elektros jungtis | DIN kištukas |
| Elektros jungtis | 3 x kištukai |
| Energijos sunaudojimas [W] 50 Hz | 8.0 W |
| Energijos sunaudojimas [W] 60 Hz | 7.0 W |
| Energijos sunaudojimas 50 Hz [VA] | 16.0 VA |
| Energijos sunaudojimas 60 Hz [VA] | 14.0 VA |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Identiškas produktas | 042N8601 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP00 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | Coil AS230CS 230/208-240V 50/60Hz |
| Našumo vardinė reikšmė | Nuolatinis |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | LLC CDC TYSK |
| Pavaros dydis | 9 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinė ritė |
| Produkto priedai | Solenoidinės ritės priedai |
| Produkto tipas | AS230CS |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritės apvijų izoliavimo klasė | H klasė IEC 85 |
| Ritės jungtis | DIN kištukas |
| Ritės konstrukcijos standartas | UL 429 |
| Ritės tvirtinimas | Spaustukas |
| Sant. drėgnumas [% RH] [maks.] | 97 % RH |
| Sant. drėgnumas [% RH] [min.] | 0 % RH |
| Sant. drėgnumo sąlygos | Be kondensacijos |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | EVR 2-8 (NO) |
| Spalva | Mėlynas |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 230 V |
| Tiekimo įtampa 50 Hz maks. [V] | 230 V |
| Tiekimo įtampa 60 Hz maks. [V] | 240 V |
| Tiekimo įtampa 60 Hz min. [V] | 208 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | AS230CS |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.12 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.11 Kilogram |
| Tūris | 0.089 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428023818 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |