
Elektroninis švelnusis starteris, MCI 50CM-3 I-O
037N0401
Ritės įtampa [V] nuolat. srovė: 24 - 480, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 400, Kontroliuojamos fazės: 3
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
037N0401
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 10 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fiksuotas nustatymas | Taip |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kontroliuojamos fazės | 3 |
| Maks. apkrova (apėjimas) [A] | 50 A |
| Maks. apkrova [A] | 35 A |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | MCI 50CM-3 IO Electroni soft starte M/10 |
| Naudojama produktui | Kompresorius |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKUKCA |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Elektroninis švelnusis starteris |
| Produkto tipas | MCI 50CM-3 I-O |
| Produktų grupė | Kontaktoriai ir variklio starteriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritės įtampa [V] nuolat. srovė [maks.] | 480 V |
| Ritės įtampa [V] nuolat. srovė [min.] | 24 V |
| Ritės įtampa, esant 50 / 60 Hz [maks.] | 480 V |
| Ritės įtampa, esant 50 / 60 Hz [min.] | 24 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 400 V |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 2.764 Kilogram |
| Grynasis svoris | 2.626 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 11.246 Liter |
| EAN/UPC | 5702423225774 |